(22) 412 50 62 info@bmspolska.pl

KONGRES WIERZYTELNOŚCI

Gdzie można nawiązać cenne kontakty, szukać partnera biznesowego, znaleźć optymalną ofertę dla Twojej firmy?

Państwa obecność na Kongresie Wierzytelności to wyjątkowa możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz zmianami z punktu widzenia zarządzania wierzytelnościami. Kongres da Państwu okazję do rozmowy / spotkania ze specjalistami branży windykacyjnej, bezpośrednio w jednym miejscu i czasie. Eksperci branży obecni na Wydarzeniu to najbardziej liczące się podmioty na rynku windykacyjnym w Polsce.

Spotkanie daje Państwu możliwość przeprowadzenia rozmów dotyczących newralgicznych kwestii, trudnych sytuacji biznesowych czy wszelkich zagadnień związanych z Państwa codziennymi wyzwaniami zawodowymi.

Dodatkowym atutem tego wydarzenia jest możliwość spotkania się z przedstawicielami innych firm, którzy także zaciekawieni tematyką, będą wzmacniać wartość merytoryczną, poznawczą i biznesową.

Dla naszych uczestników przewidzieliśmy bezpłatny udział w bloku tematycznym, pt. „ZMIANY PRAWA – SZANSE CZY RYZYKA DLA RYNKU ZARZĄDZANIA WIERZYTELNOŚCIAMI?” na którym omówione zostaną tematy:

  • „Praktyczne aspekty zmiany Ustawy o biurach informacji gospodarczej”
  • „Quo vadis komorniku?”
  • „Nowe zasady przedawnienia roszczeń – czy mamy się czego bać?”
  • debata w temacie: „Zmiany prawa jako ryzyko inwestycyjne – jak się przygotować?”

Głównym zadaniem Kongresu jest zrzeszenie zarówno praktyków, ekspertów jaki i osób ze świata nauki i biznesu. Wszystko po to, by wspierać się w dążeniu do sukcesu swoich organizacji.

 

Lokalizacja

centrum miasta
N

Obsługa

Kompleksowe i indywidualne podejście do klienta

Doświadczenie

ponad 8 lat na rynku

Relacje

Budowanie wizerunku firmy oraz pozyskiwanie kontaktów biznesowych

Co nas wyróżnia

Kongres organizowany przez BMS jest wyjątkowy z kilku powodów. Przede wszystkim, wartością nadrzędną jest dobrana w sposób przemyślany grupa gości i prelegentów. Każda z firm, którą zapraszamy do współpracy jest doświadczoną, profesjonalną organizacją, świadczącą swoje usługi na najwyższym poziomie.

Od lat dbamy, aby realizowane przez nas wydarzenia były przygotowane perfekcyjnie.

Odpowiadając bieżącym wymogom rynku oraz aktualnym oczekiwaniom naszych gości, zyskaliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych, których będziecie mieli Państwo okazję poznać podczas Kongresu.

 

Chcemy, aby nasze spotkanie sprostało potrzebom klientów, którzy oczekują od wydarzeń wszechstronności, kompleksowości i wzorowej organizacji. KONGRES WIERZYTELNOŚCI BMS GROUP skupia w jednym miejscu wszystkie branże związane z tym biznesem.

Zapraszamy do udziału!